מסך גלילה

אם אתם מתגוררים בבית עם פטיו או עם חצר איכותית עם פרגולה ואוהבים את היתרון של פרטיות עם האפשרות ליהנות מאור השמש, כאשר היא אינה מאירה באופן ישיר על הבית – קיים מגוון רחב של פתרונות שתוכלו להשתמש בהם.

הטכנולוגיה בתחום השתפרה הרבה מעבר ליריעות הברזנט הכעורות שהיו בשימוש לפני עשורים, וכיום אפשר ליהנות מעיצוב חדשני של מתחמי חוץ ופנים עם הגמישות הרבה שמציעים מיסוכים שונים עשויי אלומיניום ומשולבים בסוגי בדים סינתטיים שונים. תוכלו למסך גם מתחמי משרדים, מתחמים תעשייתיים ואף מגדלי יוקרה. אז כיצד תוכלו ליהנות מהשמש בחלל הפנימי ולהצליל כשרוצים?

שימוש במסך גלילה

מסך גלילה נחשב לאחת מהטכנולוגיות הוותיקות בארץ בתחום המיסוך. אותו המסך ששימש לסגירה של הקיוסק הסמוך, מופיע עתה בגרסה יוקרתית יותר, משולב במנגנונים אוטומטיים או ידניים לסגירה ולפתיחה – ובנוי מחומרים חזקים ועמידים בפני תנאי מזג האוויר. מסך גלילה יכול להיות פנימי או חיצוני ולהשתלב בעיצוב הבית או המשרד, כאשר הוא מאפשר לכם את הגמישות המלאה בהצללה חלקית או מלאה. בנוסף, במקרים בהם אתם מעוניינים ליהנות מאור השמש, תוכלו לסגור אותו לחלוטין והוא יהיה נסתר מהעין בזכות מנגנון גלילה מסתובב.

שימוש בסוככי מסך

אם אתם מחפשים פתרון מהיר יחסית להצללה של מרפסת או לסגירה של חצר אחורית של בית קפה או של חנות, סוכך מסך יכול להיות האפשרות האידיאלית עבורכם. סוככי מסך נופלים הם פתרון בעלות נמוכה, שאינו כולל כמעט כל מנגנון מתוחכם. הסוכך מחובר בחלקו העליון למנגנון הגלילה ומאפשר לכם להוריד או להעלות אותו בעת הצורך. יש המשתמשים בסוכך מסך על מנת לסגור באופן חלקי דוכן מזון בתום שעות הפעילות או להגן על מרפסת או על חצר אחורית מפני תנאי מזג אוויר כמו גשם קל או יום קיץ בו השמש קופחת. הוא יתאים גם כאמצעי להענקת תחושת פרטיות כשיושבים במרפסת לשתות קפה עם חברים, ולא מעוניינים להיות חשופים לעיני כל.

קירות מסך בעיצוב יוקרתי

את קירות המסך סביר להניח שראיתם במתחמי הייטק ברחבי הארץ. מבנים הנראים כאילו הם עשויים משתי וערב של חלונות שגורמים לכם לתהות, היכן בעצם ממוקם הקיר החיצוני. בפועל, קיר מסך הוא שילוב של פרופילי אלומיניום, ביניהם מחוברות זכוכיות שקופות או צבעוניות, היוצרות מראה יוקרתי ומודרני. אם בעבר ניתן היה להבחין בקירות מסך בעיקר במבנים תעשייתיים, בקניונים או במתחמי משרדים, הרי שהיום קירות המסך מעטרים גם מתחמי יוקרה למגורים, ואפילו הפכו לחלק מעיצוב בתים פרטיים המעוניינים בקיר חיצוני יוקרתי, המעניק אשליה כאילו הוא עשוי כולו מזכוכית.

יש המשתמשים בעיצוב הכולל קיר מסך שקוף לחלוטין ומשלבים בו מסכי גלילה בצבע סולידי ונהנים מהיתרון של  חדירת קרני השמש לבית, וקיר שקוף כשרוצים ליהנות מאור השמש או אפילו לחסוך בעלויות החשמל. כאשר מעוניינים ליהנות מפרטיות, מכסים את קיר המסך באמצעות מסך גלילה בעל מנגנון אוטומטי או רגיל, ההופך אותו לקיר חצי אטום לאור ומעניק את הפרטיות הרצויה.